Pinea

Wykładziny PVC

Wykładziny PCV produkowane od lat na całym świecie, w dalszym ciągu są dzięki swoim parametrom eksploatacyjnym, szerokim zakresie zastosowań i cenie powszechnie stosowanym materiałem wykończeniowym w posadzkarstwie. Ze względu na szeroki asortyment i możliwość dowolnego projektowania umożliwiają wykonanie niepowtarzalnych posadzek pod względem estetycznym jak i ze względu na parametry eksploatacyjne. Nasza strona jest poświęcona wykładzinom obiektowym, przeznaczony do zastosowań w szkołach, biurach, szpitalach, sklepach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Jesteśmy dystrybutorem całego asortyment wykładzin PVC produkcji Tarkett , Forbo , Gerflor , Polyflor , LG . Oferujemy profesjonalny montaż w pełnym zakresie robót: przygotowanie podłoża , montaż wykładzin , spawanie wykładzin oraz montaż akcesoriów wykończeniowych.

W ofercie mamy pełny asortyment kompaktowych wykładzin obiektowych, do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej, jak również wykładziny specjalistyczne: akustyczne, elektroprzewodzące, antyposlizgowe, do pomieszczeń mokrych, okładziny ścienne., schodowe a nawet systemy przeznaczone do szybkiej renowacji podłoża przystosowane do dużych obciążeń (np. system Fortelock )

 

Kontakt

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.W. MARKA zgodnie z Polityką Prywatności
eMarka Lokalizacja Lokalizacja

Zobacz mapę dojazdu

eMarka telefon Telefon komórkowy

+48 502 137 811

eMarka email Adres email

biuro@emarka.com.pl

eMarka facebook eMarka loc