Pinea

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe stanowią bardzo duży udział na rynku wykończeniowych materiałów posadzkarskich. Obecnie oferta pozwala znaleźć odpowiedni rodzaj wykładziny do większości zastosowań - od pomieszczeń biurowych, po hotele, sklepy i hipermarkety.

Dostępne są wykładziny przystosowane do ekstremalnie trudnych warunków eksploatacji. Należ zwrócić uwagę na właściwy dobór wykładziny do rodzaju pomieszczeń, zgodnie z klasyfikacją produktu. Oczywiście jak zawsze rzeczą bardzo istotną jest zastosowanie odpowiednich systemów wycieraczek w celu maksymalnego zabezpieczenia wykładziny przed zabrudzeniem.( więcej w dziale  Akcesoria posadzkarskie ).

Wykładziny dywanowe występują w rolkach (szer. od 2 do 5 m) oraz płytkach (kafle). Montaż wykładzin i płytek dywanowych odbywa się poprzez: klejenie na całej powierzchni klejami do wykładzin dywanowych za pomocą środka antypoślizgowego (np. UZIN U 1000, stosowane w przypadku płytek dywanowych), poprzez napinanie z zastosowaniem mat tłumiących. Nasza oferta obejmuje wykładziny i płytki większości firm obecnych na polskim rynku, jak np. Forbo Tessera , Flotex , igłowane Showtime , Markant , Akzent i Forte Desso , ITC , Balta , Sit-in , Condor , Agnella i wielu innych.

 

Kontakt

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.W. MARKA zgodnie z Polityką Prywatności
eMarka Lokalizacja Lokalizacja

Zobacz mapę dojazdu

eMarka telefon Telefon komórkowy

+48 502 137 811

eMarka email Adres email

biuro@emarka.com.pl

eMarka facebook eMarka loc